3D tisk na zakázku

Profi 3D tisk

Jsme prvními specialisty v Plzni zabývajícími se 3D tiskem na zakázku, stejně tak jako jsme byli prvními specialisty na 3D tiskový spotřební materiál a v rámci České Republiky, kteří převzali obchodní podmínky dTestu.

Na zakázku tiskneme jak pro firemní klientelu, tak i pro jednotlivce a to od designových prvků až po průmyslové komponenty strojů, různá uložení, držáky a další funkční prvky až po prototypy.

Prototypová výroba je právě velmi často využívána firmami a to v případech, kdy například finální dodavatel do sériové výroby nestíhá vyrobit prototypové kusy či zástavbové první vzory a je nutné industrializovat, či právě otestovat zástavbu dílů.

V našem strojním parku můžete nalézt tiskárny různých značek, samořejmostí jsou tiskárny od Průši, dále pak plně zakrytovaný Builder Premium Medium až po FELIX TEC 4.1, který jsme ještě upgradovali, pro dosažení té nejvyšší kvality výtisků. Při tomto upgradu jsme vycházeli z našich dlouholetých zkušeností s 3D tiskem. Dokážeme si tedy poradit s téměř jakýmkoliv tiskovým materiálem.

Díky našemu vybavení jsme schopni tisknout předměty až do maximálního rozměru 400mm v jednom kuse, ale pokud Vám nevadí, že výtisk bude složen z více kusů jednotlivých výtisků, máme rovněž svůj jedinečný systém jak díly spojovat a pouze u lepení to nekončí.

Tiskneme z materiálů PLA, ABS, PET-G, Flex, Nylon, Polycarbonate, WoodFill, MetalFill, PVA, HIPS Nylonu s karbonovými či skelnými vlákny a rovněž PET-G s karbonovými vlákny. Barvy jednotlivých materiálů dle nabídky e-shopu.

Abychom naše tiskárny využili co nejvíce efektivně, tak vedle kvalitní tiskárny je nutné používat i kvalitní SW. Z tohoto důvodu používáme SW Netfabb, SW Simplify a SW Cura od světoznámého výrobce 3D tiskáren.

 3D tisk - ceník

Ceny bez DPH 21%.

 

Tyto ceny jsou počítány pro trysku 0,4mm, infill 30%, výšku vrstvy 0,2mm a v barvách černá, bílá a transparentní. Ostatní barvy na poptání.

Finální cena výtisku závisí zejména na kvalitě tisknutého předmětu, od které se odvíjí čas tisku. Čas se odvíjí rovněž od složitosti jednotlivých předmětů a materiálu, některé materiály se dají tisknout rychleji jiné pomaleji.

Vysvětlivky k 3D tisku:

3D tisk expresně se snažíme vyřešit do druhého dne, max. do dvou dnů.

3D tisk obvyklé dodání netrvá déle než 4 dny, max. 6 dní, jelikož expresní zakázky mají přednost.

Postprodukce broušením, leštěním, leptáním a lakováním děláme hned po skončení tisku.

 

Zajímá-li Vás, kolik by Váš model stál vytisknout, pošlete nám Váš 3D model a my Vám cenovou nabídku obratem pošleme.

Námi preferované formáty pro 3D tisk jsou stl, ale dokážeme si poradit i s dalšímy formáty, co se týče 3D modelů, tak uvítáme data ve stepu či igs. 

Cena dopravy je účtována stejně jako v případě.

 

Poptávka musí obsahovat:

 

3D model

finální účel tisknutého modelu - od určení se odvíjí výběr materiálu

materiál, který byste rádi použili

barvu materiálu

 

Průša i3 Mk3

Builder Premium Medium

FELIX Tec. 4.1

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.