ABS Extrafill - Fillamentum

Česká značka Fillamentum a její filamenty jsou již celosvětovým pojmem. Tomu vděčí vynikající kvalitě jejích produktů, která je neustále kontrolována. Materiál ABS Extrafill je velmi vhodný pro výrobu prvních funkčních či zástavbových dílů, různých částí strojů a oproti PLA má lepší teplotní i mechanickou odolnost.

ABS je styropolymerním materiálem a je ideální pro výrobu prvních funkčních či zástavbových dílů před sériovou výrobou, funkčních prototypů či částí strojů a vyrábí se z něho například celosvětově známé Lego. Zaujme přesností detailů, matným povrchem, vysokou adhezí vrstev a snadností postprocesingu.

Tip: Jste spokojeni s tiskem z ABS, ale chcete podobný materiál pro venkovní použití? Vyzkoušejte Fillamentum ASA – je totiž odolné UV záření se zachováním mechanických vlastností ABS.

Všechny filamenty značky Fillamentum jsou vyvinuty a vyráběny v České Republice společností Parzlich.  Filamenty ABS značky Fillamentum jsou dodávány ve vakuovém balení s vysoušečem a jsou navinuty na cívky o hmotnosti 750g.

Hmotnost materiálu:

750 g

Doporučená teplota tisku:

220–240 °C

Doporučená teplota tiskové podložky:

80–100 °C

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.