ASA Extrafill - Fillamentum

Česká značka Fillamentum a její filamenty jsou již celosvětovým pojmem. Tomu vděčí vynikající kvalitě jejích produktů, která je neustále kontrolována. Materiál ASA z rodiny styropolymerů je svým charakterem určen na aplikace jako ABS, ale i pro exteriérové díly, oproti ABS totiž daleko lépe odolává UV záření.

ASA je styropolymerním materiálem, je ideální pro výrobu prvních funkčních či zástavbových dílů před sériovou výrobou, funkčních prototypů či částí strojů i věcí pro běžné použití. Nabízí výbornou odolnost vůči povětrnostním vlivům vč. UV záření, která je znát zejména stálobarevností při venkovní expozici. Oproti ABS je tužší a navíc s lepší rozměrovou stabilitou, což znamená, že detaily a rozměry výtisků jsou přesnější. ASA se vyznačuje matným povrchem, výbornou adhezí vrstev a snadným postprocesingem.

Všechny filamenty značky Fillamentum jsou vyvinuty a vyráběny v České Republice společností Parzlich.  Filamenty ASA značky Fillamentum jsou dodávány ve vakuovém balení s vysoušečem a jsou navinuty na cívky o hmotnosti 750g.

Hmotnost materiálu:

750 g

Doporučená teplota tisku:

250–255 °C

Doporučená teplota tiskové podložky:

80–100 °C

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.