DEPO2015 - náš showroom

Otevíráme již 19.2.2019!!!

 

Naše nová reprezentativní adresa je DEPO2015

 

Brzy otevřeme, o přesném datu otevření Vás budeme informovat.

 

Plánovaná otevírací doba (může být ještě doupřesněna):

Pondělí + Středa + Pátek    16:00 - 18:30

Sabota 9:30 - 12:00

 

Co DEPO2015 je, asi každý ví, je živým prostorem, kde se propojuje kultura s byznysem. Hlavním cílem DEPO2015 je podpora tzv. kreativních průmyslů. Takže z pohledu jejich strategie se sem náramně hodíme. :-) 

Tak jako jsme byli, prvními v FDM tisku v ČR, kteří byli certifikovaní dTestem a převzali dTest obchodní podmínky, dále pak jako jsme byli první specialisté na 3D tisk v Plzni, tak jsme i první a jediní profesionálové, kde v Plzni můžete vidět a s námi i si sami sestavit tiskárny Průša.

Každý den tiskárny máme v provozu, takže pokud je budete chtít vidět, rádi Vás přivítáme v našem Showroomu a můžeme prodiskutovat technické záležitosti.

Průša Original tiskárny naleznete na reprezentativní adrese DEPA2015 každý den. Jsme jediným místem v Plzni, kde můžete rovněž zakoupit předváděcí již smontované tiskárny této nejrychleji rostoucí společnosti střední Evropy.

 

DEPO2015

DEPO2015-mapa

 

Kreativní zóna DEPO2015 je pilířem udržitelnosti projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015. V bývalé vozovně městských dopravních podniků nyní naleznete otevřenou řemeslnou dílnu tzv. Makerspace, sdílený pracovní prostor – coworking, interaktivní výstavy, kavárnu, komunitní zahradu, kanceláře k pronájmu, umělecké ateliéry, prostory pro rezidenční umělce a sály pro koncerty, konference i divadlo.

Hlavní cílovou skupinou jsou profesionálové i amatéři z oblasti tzv. kreativních průmyslů. Pro začínající podnikatele je určen Kreativní inkubátor. Najdete zde i dílny moderních technologií, jako 3D tisk, FabLab, tak i těch tradičních, jako šití, sítotisk či kovářství. Tvoříme, vyrábíme, vystavujeme i prodáváme na jednom místě!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.