Flexfill Flexible Filament - Fillamentum

Česká značka Fillamentum a její filamenty jsou již celosvětovým pojmem. Tomu vděčí vynikající kvalitě jejích produktů, která je neustále kontrolována. Fillamentum Flexfill je speciální, pružný a elastický materiál, který vyniká odolností proti otěru, soudržností vrstev ale i chemickou odolností. Díky vyšší tvrdosti jsou tyto filamenty vhodné jak pro začátečníky s flexibilními materiály tak i pro profesionály.

Řadí se do skupiny filamentů TPE či TPU, u kterých řada výrobců neuvádí jejich tvrdost, ne však Fillamentum. Hodí se na tisk různých tlumičů, těsnění a u modelářů je oblíben například pro tisk pneumatik a dalších částí modelů. Vyrábí se v tvrdosti Shore 92A a 98A. Materiál 92A o tvrdosti 92 ShA přináší vynikající hodnotu 600% protažení do přetržení, resp. 318% u materiálu 98A o tvrdosti 98 ShA. Z těchto hodnot lze vyčíst, že materiály mají vysoký stupeň elasticity.

Všechny filamenty značky Fillamentum jsou vyvinuty a vyráběny v České Republice společností Parzlich.  Filamenty Flexfill značky Fillamentum jsou dodávány ve vakuovém balení s vysoušečem a jsou navinuty na cívky o hmotnosti 500g.

Hmotnost materiálu:

500 g

Doporučená teplota tisku:

200–220 °C

Doporučená teplota podložky:

30–50 °C

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.