Nylon CF15 Carbon - Fillamentum

Česká značka Fillamentum a její filamenty jsou již celosvětovým pojmem. Tomu vděčí vynikající kvalitě jejích produktů, která je neustále kontrolována. Fillamentum Nylon CF15 Carbon je materiál vycházející z Nylonu, vyztuženého karbonovými vlákny které jsou ve filamentu obsaženy z 15%. Následkem jsou výjimečné mechanické vlastnosti včetně rázuvzdornosti za nízkých teplot (od –40 °C). Mechanickými vlastnostmi se tento materiál řadí ke světové špičce.

Profesionální filament Fillamentum Nylon CF15 Carbon charakterizují vynikající mechanické vlastnosti jako vysoká pevnost, rázuvzdornost i za nízkých teplot a odolnost vůči teplotním a chemickým vlivům. Materiál je rovněž výborný v tisknutelnosti, stabilitě při zpracování a reologickými vlastnostmi. Je rozměrově stabilní při teplotním namáhání i při tisku. Hodí se například na funkční, opakovaně zatěžované díly tak i na nářadí do vaší výroby. Díky plnivu z karbonových vláken zaujme tento kompozitní materiál charakteristickým povrchem.

Tip: Nylon CF15 Carbon má abrazivní vlastnosti. Chcete-li předejít rychlému obrušování u běžné tiskové trysky, výrazně doporučujeme použití speciálních, odolných trysek z tvrzené oceli apod. Nylon také doporučujeme skladovat mimo dosah (vzdušné) vlhkosti.

Všechny filamenty značky Fillamentum jsou vyvinuty a vyráběny v České Republice společností Parzlich.  Filament Nylon CF15 Carbon značky Fillamentum jsou dodávány ve vakuovém balení s vysoušečem a jsou navinuty na cívky o hmotnosti 600g.

Hmotnost materiálu:

600 g

Doporučená teplota tisku:

235–260 °C

Doporučená teplota tiskové podložky:

80–100 °C

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.