Novinka

PrintaGlue AprintaPro

1249

PrintaGlue, zcela unikátní produkt svého druhu na trhu. První lepidlo určené výhradně pro 3D tisk.


  • Skladem
259 Kč
Kategorie: Příslušenství k 3D tisku
 

 

Jde o kyanoakrylátové superlepidlo, které bylo vyvinuto, aby nerozebiratelně slepilo téměř všechny 3D tiskové materiály.

Proč superlepidlo? Protože v současnosti, kdy tiskneme velké množství 3D modelů se občas přihodí bohužel i nějaké nehody, jako pád na zem a poškození výtisku a my nemáme čas tisknout znovu a musíme zařídit rychlou opravu. Další případem může být, potřeba vytisknout velký výtisk na malé tiskárně, což znamená, že ho musíme složit z několika částí, abychom ho dokončili.  V obou případech můžete použít toto super lepidlo, protože již teď je toto speciální lepidlo na trhu a už nemusíte hledat nic jiného.

Které materiály s tímto lepidlem slepíte?

Můžeme říci, že všechny používané materiály pro 3D tisk jsou perfektně kompatibilní s PrintaGlue. Vyzkoušeli jsme všechny materiálové kombinace, které nabízíme na rovinné ploše, na rovnou povrchovou vazbu a plochý povrch na drsnou povrchovou vazbu. V tabulce naleznete výsledky testů všech kombinací materiálů.

Zeleně s +++ je vazba nejpevnější určená pro ty nejnamáhavější aplikace, žlutá s + je vazba dostatečná pro běžné použití.

 

Kompatibilní materiály:

PrintaGlue - compatible connections

 

Postup práce s lepidlem:

PrintaGlue_manual_comlete-768x256

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.