PrintaStick AprintaPro

Efekt lupa
  • 1 z 2

PrintaStick je adhezivní řešení pro 3D tiskárny s vyhřívanými tiskovými podložkami. Bází je vodní formule, která je vyvinuta tak, aby pracovala s mnoha různými materiály a zejména zajistila dokonalou přilnavost těchto materiálů až do skončení jejich tisku.

  • 50ml

 

 


  • Skladem
259 Kč
Kategorie: Příslušenství k 3D tisku
 

PrintaStick pracuje se všemi materiály a zajišťuje silný spoj mezi tisknutým objektem a tiskovou podložkou až do ukončení tisku. Speciální houbičkový aplikátor dělá z práce s PrintaStickem radost, jelikož je velice snadné, bez velké námahy docílit přesného stejnoměrného celoplošného nanešení rovnoměrné vrstvy. PrintaStick není k dispozici. PrintaStick nemá jakýkoliv vliv jak na prostředí, kde se s ním tiskne, jako třeba zápach a rovněž tak na výtiskách po jejich vytištění nezanechává jakékoliv stopy, že byl PrintaStick využit.

 

Výhody:

Vodní formule PrintaSticku je určena pro mnoho druhů materiálů

Naprosto přesné použití

Stabilní při vysokých teplotách, což ho určuje k užití s high-tech materiály

Žádný nepříjemný zápach a vliv na tiskové okolí

 

Jak PrintaStick používat:

Příprava:

PrintaStick protřepejte po dobu několika vteřin. Nanášejte pouze na studenou tiskovou plochu. V případě potřeby použijte PrintaClean pro odstranění zbytků z předchozího tisku.

Aplikace:

PrintaStick aplikujte stisknutím aplikátoru houbičky na tiskové ploše tak, aby se uvolnilo dostatečné množství kapaliny. Poté kapalinu rozetřete pomocí houbičky v předpokládaném prostoru budoucího výtisku s dostatečným přesahem. Pokud by se stalo, že houbička ztuhne – opláchněte ji čistou vodou, aby se opětovně změkčila.

Tisk:

Zahajte proces tisku s doporučenými teplotními nastaveními pro dané materiály, teplota trysky a podložky. Tekutina vysychá v průběhu proces tisku.

Údržba:

Když tisková schladne, tak ji sundejte a v případě potřeby ji očistěte PrintaCleanem či teplou vodou.

 

BEZPEČNOSTNÍ RADY A DOPORUČENÍ:

EN: Obsahuje konzervační prostředek: směs isothiazolů 3: 1 (CIT / MIT). Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3 (2H) -on. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li potřeba lékařského doporučení, je třeba mít k dispozici obal přípravku. Nevdechujte, zamezte styku s očima, snažte se vyhnout styku s kůží a rovněž oblečením.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.