eco3Dfil.com

Webová stránka značky: eco3Dfil.com
 

Filamenty 3Dfil

 

Společnost, která na českém trhu prodává filamenty pod značkou 3Dfil byla založena třemi kamarády, kteří si dali za cíl, nabízet filamenty špičkové kvality za tich nejlepších cen na trhu pro koncového odběratele.

Jak k tomuto nápadu došli?

Jeden z těchto kamarádů se zabýval 3D tiskem, ale měl potíže s poměrně vysokými náklady na filamenty renomovaných značek, další pak měl zkušenosti s e-shopovými řešeními a třetí z nich měl zkušenosti v logistice a rovněž měl vazby na Čínu. Tak dali schopnosti dohromady a začali s testováním různých filamentů od čínských výrobců.

Začátky to nebyli vůbec jednoduché, tak jako to bývá s čínskými společnostmi běžné, někteří se po prvotním kontaktování vůbec neozvali, ale i tak na testování a funkčnosti filamentů a rychlost komunikace zbývalo poměrně hodně možných dodavatelů. Z těchto dodavatelů se vykrystalizovala finální trojice pro hloubkové testování filamentů a ve finále byl vybrán nejvíce spolehlivý, jak logisticky, tak komunikačně, ale zejména kvalitou filamentů vítěz.

Nyní můžeme říci, že 3Dfil filamenty se na českém trhu etablovaly jako velice kvalitní a hlavně spolehlivý společnost ProWiDEr prodávající tyto filamenty jako spolehlivý partner, který veškeré filamenty vede skladem v dostatečném množství, které většinou pokrývá období do další dodávky z Číny.

Žádné produkty od výrobce eco3Dfil.com nebyly nalezeny....