Fillamentum

Webová stránka značky: Fillamentum
 

 logo_large

Fillamentum je značka kvalitních filamentů pro 3D tisk. Filamentů vyvinutých a vyráběných firmou Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o. která sídlí v jihovýchodní části České republiky, ve městě Hulín, byla založená v roce 2011.

Vývojové oddělení společnosti je tvořeno skutečnými odborníky s více než 15 lety zkušeností v oblasti plastů. Společnost se zaměřuje se na udržení jména společnosti, zaručením té nejvyšší kvality Fillamentum filamentů a přináší svým zákazníkům nové trendy a materiály, ale jen několikanásobně otestovány a v prvotřídní kvalitě.

 

V nabídce společnosti naleznete:

Více než 40 odstínů nejprodávanějšího materiálu - PLA. Která zahrnuje také speciální řadu Premium PLA se slavnými barvami Vertigo Grey a Vertigo Galaxy. Za pozornost stojí rovněž řada PLA Crystal Clear, která se dá při správném nastavení tiskárny zaměnit s čistým sklem.

Fillamentum nabízí rovněž 18 barev vysoce kvalitního ABS a 4 odstíny Wood filamentů na bázi PLA, které je plněno skutečnými dřevěnými pilinkami.

Pro náročnější zákazníky Fillamentum nabízí rovněž technické materiály jako Nylon, flexibilní filamenty Flexfill (ve dvou stupních tvrdosti - Shore 98A a měkčí 92A). ASA, lepší ABS, určené pro venkovní využití, výtisky lépe odolávají klimatickým vlivům včetně UV záření.

Zvláštní pozornost veřejnosti je upřena na nejnovější nový technický materiál CPE. Pokud se zajímáte o high-tech řešení tak tento filament by Cám určitě neměl uniknout. Ve srovnání s PETG je to opravdu věc. Odolný, tvrdý, houževnatý, chemicky odolný, krásný a stále snadno tisknutelný materiál pro každého, kdo prostě chce více než běžný a obyčejný výtisk. CPE od firmy Fillamentum je vyráběn v 10 barvách, ale další jsou připravovány!

Fillamentum specialisté tvrdě pracují na přinášení nových materiálů na trh, aby uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky nejen v hobby odvětví, ale i v průmyslovém prostředí.

Fillamentum, kvalita, které můžete důvěřovat!

 

Česká značka Fillamentum a její filamenty jsou prostě celosvětovým pojmem. Tomu vděčí vynikající kvalitě jejích produktů, která je neustále kontrolována a rovněž neutuchající motivací přinést do 3D tisku něco nového.

Žádné produkty od výrobce Fillamentum nebyly nalezeny....