PrintaFix a jak s ním zacházet

PrintaFix je nejlepším řešením k odstranění problémů adheze a přilnavosti první vrstvy

 

Snadné použití

Zapomeňte na použití toxických kyselin pro rozpuštění filamentu, přestaňte plýtvat čas umisťováním drobných proužků pásky na skleněnou desku. Použijte PrintaFix a užívejte si jednoduchou a snadnou manipulaci! Nastříkejte PrintaFix na tiskovou hlavu, nechte uschnout a tiskněte bez jakéhokoliv vlivu na výkon.

 

Silný výkon

Nekonečné hodiny zdokonalování vzoru k dosažení jednoduché aplikace bez ztráty výkonu. Řešením je PrintaFIx – nejlepší řešení pro 3D tisk. Nejlepší přípravek na trhu, který pomůže s jakýmkoliv 3D tiskem.

 

Manuál

Příprava

Odstraňte tiskovou hlavu z tiskárny. Tisková hlava by měla mít pokojovou teplotu a být bez jakéhokoliv poškození. Odstraňte veškerý prach a zbytky z předešlých tisků na tiskové hlavě. Tiskovou hlavu postavte na stůl a protřepejte lahvičku PrintaFixu po dobu 5 sekund.

Aplikace

Držte lahvičku s PrintaFixem ve vzdálenosti 10 cm od tiskové hlavy. Použijte dostatek střiků, aby byla pokryta celá tisková hlava tenkou vrstvou roztoku. Zajistěte, aby byla postříkaná opravdu celá tisková hlava, aby nebyla ohrožena přilnavost. Nechte usušit po dobu 30 sekund. 

Tisk

Vložte tiskovou hlavu zpět to 3D tiskárny a vyrovnejte ji. Spusťte tisk dle našeho doporučeného nastavení. Testovali jsme náš výrobek s mnoha materiály a nastavením (viz níže).

Čištění

Po dokončení tisku, odstraňte opatrně tiskovou hlavu se stěrkou. PrintaFix lze vyčistit horkou vodou, přípravkem PrintaClean nebo alkoholovým roztokem. Můžete rovněž použít čistič oken – nejdříve ale zkontrolujte, zda obsahuje etanol.