Další ocenění pro Fiberlogy

Náš moderní přístup a péče o detaily byly znovu oceněny. Tentokrát jsme byli oceněni během Dne 3D tisku v Kielce, který se uskutečnil 27. - 30. března. Přečtěte si více, abyste zjistili, za co jsme byli oceněni.

Dny 3D tisku v Kielce jsou nejuznávanější obchodní výstavou v Polsku, kterou jsme si nemohli nechat ujít. Letos to bylo součástí větší idei. Akce se pod záštitou Průmyslového jara konala ve 7 výstavních sálech, z nichž jedna byla věnována výhradně aditivnímu průmyslu. Na akci se zúčastnilo více než 900 společností z 38 zemí celého světa.

První den, organizátoři akce - Targi Kielce S.A. - uspořádali slavnostní ceremoniál k udělení vyznamenání firmám s nejatraktivnějšími stánky. Jsme velice rádi, že jsme jednou z těchto společností. Byli jsme oceněni elegantním a inovativním stylem našeho stánku. Cenu přijal náš generální ředitel - Łukasz Łukasik.

Jedná se o další cenu pro nás v tomto roce a která nás ještě více motivuje dále dělat to nejlepší, co bude v našich silách a věnovat pozornost nejmenším detailům, a to nejen ve výrobním oddělení a budeme se toho držet.