Fiberlogy oceněno

Fiberlogy-poháry z Lodz

Žádný jiný názor na výrobce není důvěryhodnější než je názor danného odvětví. Čím je tento názor lepší, tím více jsme motivováni. Skvělá injekce motivace nám byla dána dne 13. ledna 2017 v Lodži během Cd3D Business Awards Gala 2016. Získali jsme dvě kategorie: "Nejlepší nová polská společnost z roku 2016" a "Nejlepší polský výrobce vláken z roku 2016".

Cd3D Business Awards Gala je jednou z nejdůležitějších událostí ve světě 3D tisku. Fórum shrnuje dosažené úspěchy tohoto odvětví a umožňuje účastníkům výměnu zkušeností. Letos to bylo druhé vydání a bylo přítomno více než 80 lidí. 40 ocenění bylo uděleno v 15 kategoriích. Byly uznány společnosti, zařízení a lidé z různých odvětví 3D průmyslu. Fiberlab byl mezi nimi.

Nejvíce hlasů jsme získali v kategorii Nejlepší nová polská společnost v roce 2016. Získali jsme skvělých 244 bodů, které nám zajistily první místo. Skriware skončil druhý a Technology Applied skončil třetí. Také jsme získali většinu hlasů (204) v kategorii "Nejlepší polský výrobce vláken v roce 2016".

Věříme, že získaná ocenění jsou výsledkem vysoké kvality našich vláken a neustálého rozvoje naší nabídky. Rovněž znamenají důvěru, kterou má naše společnost. Nemohli jsme dokončit rok 2016 lépe. Tyto ceny považujeme za pobídku k tomu, abychom do našeho sortimentu přidali další vlákna a rozšířili naši distribuční síť.

 

Co k tomu dále říkají lidé z Fiberlogy?

Naše materiály mají vynikající vlastnosti a parametry - tolerance průměru +/- 0,02 mm a oválnou toleranci + 0,01 mm. To umožňuje vysoce přesný tisk a stále širší využití 3D technologie tisku.

Vše, co děláme, pochází z naší touhy po technologii a 3D tisku.

Ve společnosti Fiberlogy se zaměřujeme na výrobu filamentů pro tiskárny FFF/FDM. 3D tisk je víceméně rychle se rozvíjející technologií a my se snažíme vyvíjet inovativní řešení. Naše odhodlání zkoušet nové materiály a nové výrobní možnosti nám umožňuje dosáhnout úžasných výsledků.

Fiberlogy logo-banner